چگونه کاغذ دیواری با طرح مناسب برای مغازه پیدا کنیم؟

در این مقاله سعی شده که به تمامی سؤالات شما دوستان گرامی در خصوص نحوهٔ دکوراسیون طلا فروشی پاسخ دهیم و اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم تا با مطالعه آن از هر وبسایت دیگری بی نیاز شوید. لذا این مهم باعث آن گردیده تا مغازه داران و کسبه به خصوص صنف زرگران نیز به فکر هزینه کردن برای مغازه خود نمایند. چنانچه در مورد دکوراسیون و طراحی مغازه طلا و جواهر فروشی و یا هر سوالی در خصوص آموزش طلا فروشی داشته باشید این گروه همراه شماست. شما با انتخاب این رنگ ها می توانید مطمئن باشید که همه ی نگاه ها معطوف جواهرات خواهد شد. استفاده از لمینیت های روشن برای کف پوش طلافروشی میتواند انتخاب مناسبی باشد. این نوع ویترینها با پایه های استیل و همچنین فریم های استیل ساخته شده و از نظر زیبایی نیز به دلیل تلفیق شیشه و استیل، بسیار شیک و مدن خواهند شد.

طراحی داخلی طلا فروشی اگر به زیبایی ظاهری فضای داخلی فروشگاه طلافروشی خود اهمیت دهید، عامل مهم و تأثیرگذاری در جهت موفقیت کسبوکارتان میشود. هرچقدر نورپردازی فروشگاه طلافروشی شما متفاوتتر باشد، درخشش و جذابیت ظاهری طلا و جواهرات داخل ویترین بیشتر خواهد شد. به یاد داشته باشید زمانی که یک خریدار وارد فروشگاه جواهر فروشی می شود اولین چیزی که انتظارش را دارد کلاس و لوکس بودن محیط است. این که چه چراغی را برای تامین روشنایی عمومی طلافروشی خود انتخاب کنید بیشتر از هر چیز دیگری به ارتفاع سقف شما بستگی دارد. محدود بودن پالت رنگ، خصوصیت دیگری است که روی طراحی این طلافروشی، اثر مثبت داشته، چرا که به طور کلی، تعدد رنگ، باعث پرت شدن حواس ناظر و مخاطب می شود و این چیزی نیست که در فضای طلافروشی مناسب باشد.

دکوراسیون داخلی طلافروشی

این نوع ویترینها جلوهی بسیار زیبایی ایجاد میکنند و به دلیل شفافیت بالایی که دارند امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفتهاند. چرا که تمامی جوانب و زاویههای محصول شما را نمایش نمیدهند و جلوهی آنها به اندازهی ویترین شیشهای نیست. شیشه یکی از بهترین متریال برای ساخت ویترین مغازه است چرا که با عبور و انعکاس نور از خود حس آرامش را به افراد القا خواهد کرد. از این رو بهتر است برای داشتن بهترین انتخاب ممکن و صرفه جویی در وقت و هزینه از افراد متخصص در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی کمک بگیرید. رنگ هایی که در ویترین به کار برده می شوند بسیار تعیین کننده هستند، چرا که این رنگ ها باعث می شوند که درخشندگی و جزییات طلا و جواهر بیشتر و بهتر به چشم بیاید. برای ساخت ویترین اغلب از شیشههای سکوریت استفاده میشود، چرا که هم مقاومت بالایی دارد و میتواند اجسام سنگین را نگه دارد و هم احتمال شکستن آن پایین است.

به گفته دکوراسیون پریسا فرزادی، برای انتخاب نورپردازی مناسب، مهمترین نکته توجه به ترکیب رنگی در طراحی داخلی است. مبحث بعدی که در طراحی طلافروشی باید مورد توجه قرار گیرد، نورپردازی مناسب می باشد. علاوه بر ویترین در مورد تزئین دیوار مغازه نیز دقت کافی داشته باشید و المانهای لازم را بکار گیرید. طراحان داخلی برای اجرا نمودن این سری از سقفها از کناف استفاده می کنند که این ورق های گچی از طریق پروفیل های گالوانیزه در قسمت دیوار و سقف طراحی می گردند.

طراحی داخلی جواهر فروشی

درب ورودی، یک شیشه 9 متری است که جزئیات دقیق و ظریفی طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی با سنگ دارد. برای طراحی این مغازه 50 متری طلا فروشی، طراحان شیپ با توجه به سبک کار صاحبان این مشاغل و نیاز آنها، سبک کلاسیک و پرزرق و برق آن را به عنوان بهترین گزینه برای طراحی این فضا انتخاب کردند تا بدین وسیله همخوانی خاصی میان رنگ های دکوراسیون و زیورآلات (رنگ طلایی) ایجاد کنند. معمولا در قفسه های داخل مغازه، منتخب محصولات قرار می گیرد؛ بنابر این طراحی و نصب آن به بهترین شکل، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بهطوریکه بسیاری از مشتریان، تنها با دیدن دکوراسیون شیک و لوکس حاضرند پا به مغازهی شما بگذارند و در صورت اطمینان، اقدام به خرید طلا کنند؛ بنابراین اگر میخواهید که فروشتان بیشتر شود، باید از دکوراسیون و طراحی دکور قابلقبول و چشمگیری برخوردار باشید.یکی از خدمات گروه دکور IPG، طراحی دکور طلافروشی است.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی با سنگ

محیط رستورانها و هتلها جایی است که در آن افراد با یکدیگر ملاقات میکنند و هر چه که این محیط لوکس و مدرنتر باشد، احتمال بازگشت این مشتریان نیز بیشتر خواهد کرد. ایده اصلی ما در طراحی داخلی طلا فروشی نیکا برگرفته از چالشی بود در اولین بازدید از پروژه توجه مان را به خود جلب کرد. این ویژگی باعث میشود تا توجه مشتریان به سمت مغازهی شما جلب شود. در این میان، در مراکز خرید و بازار یکی از لوکس ترین و چشم گیرترین فروشگاه ها که توجه عابرین به ویژه بانوان را به خود جلب می کند، فروشگاه های جواهر فروشی می باشد. مکانی که نگاه هرکسی را به خود جلب کند و درخشان و زیبا باشد. با این استراتژی مشتری به راحتی می تواند کاملا محصولی که به آن علاقه دارد را بررسی کند. در زمینه کفوش مراکز تجاری، انتخاب های متعددی وجود دارد از سنگ و سرامیک گرفته تا کفپوش های مدرن نظیر پارکت لمینت را می توان در این مکان نصب کرد.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی

به دلیل اینکه این کالای لوکس و گرانقیمت ابتدا در ویترین قرارگرفته و هرچه دل نوازتر و زیباتر باشد، نظرها را بیشتر جلب خواهد کرد. به این دلیل که طلا و جواهر، کالایی گرانقیمت و لوکس است و نباید بهراحتی در دسترس مشتریان قرار گیرد؛ بنابراین مکانی که طلا و جواهرات به فروش میرسد باید ازلحاظ امنیتی مناسب باشد. فروشگاه طلافروشی نیز از این قاعده مستثنا نبوده و طراحی و دکوراسیون داخلی آن، در جذب مشتری بسیار تأثیرگذار میباشد؛ بنابراین اگر شما دارای یک مغازهی طلافروشی هستید، توجه به طراحی دکور طلافروشی باید اولویت شما برای جذب مشتریان باشد.

ما در خدمات گروه IPG،طراحی و امنیت را بهگونهای انجام میدهیم که بدون نیاز به درآوردن طلا و جواهرات، مشتریان شما قادر باشند تا محصولات را از پشت ویترین بهخوبی مشاهده کنند. اگر یک فروشنده بخواهد نهایت رضایتمندی را برای مراجعه کنندگان خود فراهم بیاورد باید اجازه دسترسی و بررسی راحت محصولات را به مشتریان خود بدهد و در عین حال به موضوع امنیت نیز توجه کند. ویرتین های داخل میز که جلوتر قرار گرفته اند، همگی نورپردازی شده اند و صندلی هایی در دو سمت آن ها قرار داده شده تا فروشنده و مشتری بتوانند از آن ها برای گفتگوی بهتر استفاده کنند. اگر شما مشتریان ثابت خود را داشته و یا مغازه شما در جایی واقع شده است که اطمینان دارید که مشتری برای خرید تنها به شما مراجعه خواهد کرد، میتوانید از این روش استفاده کنید اما اگر تازه به این حرفه وارد شدهاید و یا رقیبان قدری دارید، بهتر است کشیدن میله در جلوی ویترین را فراموش کنید.

تعیین درجه و شدت نور استفاده شده در طراحی دکوراسیون ویترین طلا فروشی بسیار تخصصی است و با توجه به فضا، رنگ بندی و دکور تعیین شده قابل تغییر می باشد. یکی دیگر از موارد بسیار مهمی که در استفاده از ویترین باید توجه داشته باشید آن است که به هیچ وجه طرح ویترین ها و چیدمان را یکنواخت و یکسان نسازید. این نوع از ویترین به تازگی تولید شده و کشورهای اروپایی چون ایتالیا، فرانسه و آلمان نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با بررسی انواع مختلف طراحی نمای مغازه و فروشگاه های مختلف می توانید نسبت به نوع کسب و کار خود یک نمای شیک را برای مغازه خود انتخاب کنید. همانطور که در تصاویر مشاهده می شود جواهرات در باکس ها و ویترین های شیشه ای محصور شده اند. در بخش زیر هم شما می توانید ویدئوی مربوط به نمونه کار دکوراسیون داخلی بیمارستان را که توسط متخصصین این مجموعه انجام شده است را مشاهده نمایید.

طراحی داخلی این سری از ویترین ها با استفاده از چند سری متریال مهم مانند نورپردازی و استفاده از کالاهای مناسب برای جداسازی انجام می گیرد و تمام ایده هایی که توسط طراحان پیشنهاد می شود ساخته ذهن خلاق میباشد و روزانه مدلهای جدید تری برای این طراحی ها به وجود می آید. برای اینکه دکور داخل ویترین به زیبایی هر چه تمام تر دیده شوند حتما به یک نور مناسب و نورپردازی حرفه ای نیاز دارید. طبق تحقیقات، بسیاری از مشتریان فقط با دیدن زیبایی دکوراسیون مغازه طلا و جواهر و اثری که بر روی ناخودآگاه آنان می گذارد، حاضر به خرید از آن فروشگاه هستند. در ساخت این نوع از ویترینها ابتدا شیشه تراشیده یا کنده کاری شده و سپس بر روی هم نصب خواهد شد.

دکوراسیون داخلی مبحثی آشنا و البته بسیار پر طرفدار در بین اکثر مردم شناخته می شود و این خاص و همه گیر بودن باعث می شود که نیاز به یک متخصص و کارشناس حرفه ای نیز در این احساس شود. به همین خاطر، برند مظفریان در عرصه صنعت طلا و جواهر سازی ایران، نامی معتبر و شناخته شده به شمار می رود. این شیشه همچنین به عنوان شیشه ایمنی نیز شناخته می شود، زیرا هنگام شکستن، به قطعات کوچک و با اندازه مشابه تبدیل می شود که بی ضرر هستند. به عنوان مثال شیشه های رنگی لاکوبل هم از مقاومت بالایی در برابر ضربه و حرارت برخوردار هستند و هم میتوان آنها را در طیف رنگی متنوعی تهیه کرد. ما در گروه IPG، با جانمایی درست انواع لامپها، چراغها و لوسترها در محیط، زیبایی جواهرات شمارا به میزان چند برابر به نمایش میگذاریم.

دکوراسیون طلا فروشی شیک

گروه معماری بام؛ بهترین و با تجربه ترین گروه معماری و طراحی داخلی مغازه طلا فروشی می باشد که شما با توجه به نیاز خود می توانید به آن ها مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز را از آن ها دریافت نمایید. همین طراحی شیک و زیبا مغازه باعث شده که ما برای خرید به آن مغازه مراجعه کنیم. برای راحتی مشتریان و اینکه احساس کنند به جای خرید به یک هتل 5 ستاره آمدهاند که قرار است با خیال راحت به تماشای جواهرات ارزنده بنشینند، بهتر است از مبلمانها و یا صندلیهای راحتی با رنگ خاص و زیبا استفاده کنید. نکاتی که در رابطه با طراحی داخلی دکوراسیون طلافروشی بیان میکنیم، به هرچه بهتر شدن طراحی دکور طلافروشی شما کمک بسیاری میکند.

طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر فروشی رعایت نمودن برترین ها در طراحی دکوراسیون داخلی طلافروشی امری ضروری و مهم است. اولین فاکتوری که برای یک بازسازی داخلی جواهر فروشی نیازمند است . زیرا این کار خود نوعی تبلیغ به شمار می رود و اولین چیزی که مشتری را جذب می کند، دیدن درست و جذاب طلا در طراحی داخلی جواهر فروشی ویترین است. استفاده از رنگ های شاد طراحی داخلی اتاق را کمی جذاب تر می کند. اساساً برخورداری از محیط های خالی در این فروشگاه ها که توسط گل و گیاه و یا اثرهای هنری طراحی شده اند، سبب می شود که ذهن هر مخاطبی را به خود جذب کند و به این ترتیب راحت تر بتوانند جواهرات مورد علاقه خود را خریداری نمایند.

طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر طبق خواسته کارفرما فضای پشت این بادبند را به عنوان محل استراحت کارکنان در نظر گرفتیم و برای جدا کردن آن از فضای اصلی مغازه، به جای یک دیوار ساده گچی از یک ویترین استفاده کردیم. در حقیقت حدود ۹۰ درصد از افراد به محض ورود به فضای داخلی مغازه به طور ناخودآگاه جذب قفسه ها و محصولات چیده شده در دیوار سمت راست آن مغازه خواهند شد. با این حال فکر نکنید به محض تمام شدن کرونا صد در صد مردم به خیابانها میآیند و دوباره شروع به خرید حضوری میکنند. اگر نمی توانید لکه ای را از بین ببرید یا به نحوی آسیب می بیند.در بسیاری از طرح های فروشگاه طلا و جواهر ، از کاشی فرش در پشت جعبه های طلا و جواهر ، پشت POS و داخل جزیره جعبه جواهرات استفاده می کنند.دلیل اصلی این انتخاب این است که صاحب مغازه به جای اینکه روی سطح سخت که در تمام طول روز روی کف کار کند و احساس خستگی و بی حوصلگی داشته باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشی

بنابراین جای تعجب نیست که کسب و کار طلا و جواهر فروشی گوهر بین، مقصد طلا باز های خاص تهران باشد که قصد دارند جدید ترین مدل ها و طرح ها را در مکانی خاص، مشاهده و خرید کنند. تحصیل در موسسه جواهر شناسی آمریکا (GLA)، بخشی از فعالیت های علمی آقای گوهر بین را تشکیل داده است که زمینه تاسیس گالری گوهربین در خیابان ولیعصر تهران شد. به این شکل است که یک دکوراسیون مغازه جواهــر فروشی زیبا و مناسب می تواند فروش را تضمین و مشتری های شما را وفادار به خرید دائمی از شما نماید. در نتیجه یک دکوراسیون مغازه جواهر فروشی مناسب می تواند هم زیبایی برای مغازه شما به ارمغان بیاورد، هم مشتری های بیشتری به شما تقدیم کند و هم فروش فراوان تری را نصیب شما نماید. در نظر گرفتن طراحی و نصب سیستمهای آژیر در نزدیکترین مکان و در دسترس بودن فروشندگان طلا فروشی نیز از اقدامات دیگر در طراحی داخلی این فضاست که میتواند کمک فراوانی را در این راستا به مالکان ارائه نماید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار