همه چیز درباره پارتیشن بندی اداری

پارتیشن های دو جداره وظیفه عایق صوتی را بر بهتر عهده دارند. همچنین از آنجایی که عایق نور هستند، توصیه می شود آنها را تا سقف ادامه نداده، تا نور به داخل اتاق ها بتابد و یا از چراغ های کوچک و کم مصرف در هر اتاق استفاده کنید. بر اساس نیازها و کاربرد آن در ادارات و شرکت ها طراحی می شود.و به طور حتم علاوه بر کاربردی بودن پارتیشن اداری به زیبایی های آن نیز در طرحی دکوراسیون داخلی اداری توجه ویژه ای می شود مدل پارتیشن اداری می تواند تاثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون داخلی شرکت و محل کار شما بگذارد، معمولا مدل پارتیشن اداری برای حفظ نظم و آرامش بیشتر کارمندان و نیز کنترل راحتر آن ها مورد استفاده قرار می گیرد که با هزینه ای مناسب و قابلیت جابه جایی گزینه ی بسیار مناسبی برای رفع اینگونه نیازهاست.در طراحی انواع پارتیشن های اداری می توان استفاده از اجسام شیشه ای، چوبی و فلزی را مشاهده کرد.که هر کدام بنا بر ضرورت و کاربرد آن انتخاب و طراحی شده اند.

طراحی داخلی دفتر اداری

یکی از مهم ترین تاثیراتی که پارتیشن بندی در طراحی دکوراسیون دارد، به وجود آمدن فضایی بهینه است. پارتیشن اداری مدرن از جمله مواردی است که در ادارات بسیار کاربرد داشته و البته جلوه بسیار خوبی به آنها می بخشد. پارتیشن های متحرک برای تفکیک فضا به صورت موقتی کاربرد دارند و مسلما کارایی و تنوعی که در میان پارتیشن های ثابت دیده می شود را ندارند. در این صورت می توانید بودن در فضایی را تجربه نمایید که برایتان لذتبخش می باشد. اگر نیازی به جداسازی ندارید، قطعا زیبایی محیط کار برایتان مهم است. این جدا کننده ها زیبایی چشم گیر و خاصی را به مجموعه اداری و دفاتر کاری خواهند داد و با هزینه بسیار کم این امکان را به مدیریت میدهد که فضا را برای هر تعداد اتاق که مد نظر دارد تجهیز و آماده نماید. بطور تقریبی پارتیشن های دو جداره دو برابر مدل های تک جداره هزینه در بر خواهند داشت ولی آنچه در مدل های دو جداره قابل توجه است تنوع بیشتر در محصولات و زیبایی در مدل هایی ست که تا سقف امتداد دارند.

همچنین تغییر پارتیشن اداری با توجه به تغییر دکوراسیون، بسیار راحت است. ضمن اینکه به نسبت تغییر دیوارها، هزینه کمتری داشته و نصب آسان تر و البته سریع تری دارند. البته از این نوع از پارتیشن ها برای ساخت اتاق جلسات یا برخی فضا هایی برای استراحت و اتاق سیگار نیز استفاده میشود که جلوه خیلی بهتری به نمای داخلی مجموعه خواهد داد. با استفاده از پارتیشن های جذاب و مطابق با سبک دکوراسیون داخلی خود، می تواتیم براحتی این فضا را از حالت بسیار ساده و دور افتاده از دیگر فضاهای خانه، به فضایی خاص تبدیل کنیم. • فضاهای داخلی خود را بهینه تر تقسیم بندی کنید. پارتیشن ها بر اساس نوع کاربرد و متریال ساخته شده به چند دسته تقسیم می شوند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد، برای انتخاب صحیح می توانید از خدمات بازدید و مشاوره رایگان آذرخش استفاده کنید. از ویژگیهای خوب این متریال است و به همین دلیل در پروژههای بازسازی و دیزاین دفتر کار کاربرد بسیاری دارد.

پارتیشن اداری شیشه ای که در آن از کمترین میزان پروفیل یا قاب چوبی استفاده شده است جزو طرح های مدرن برای شرکت ها د ادارات میباشد که تنها هدف جداسازی بخش های اداره را دارند. علاوه بر خرید و سفارش پارتیشن هایی با کیفیت و با قیمت مناسب، می توانید از خدمات پس از فروش و نصب این شرکت نیز استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت پارتیشن ها، می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید. یکی از مزیت های این نوع پارتیشن ها، این است که می توانید از دیوارکوب های یکسانی برای آنها و دیوار ها استفاده کرده، تا براحتی با دیگر بخش های اداره هماهنگ شده و بیشتر دیوار بنظر برسند.

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی اداری

دکوراسیون هر محیط معمولا با توجه به کاربرد آن مکان طراحی می شود و در ادارات، دکوراسیون به منظور ایجاد تاثیری مثبت در مراجعه کنندگان و البته افزایش بهره وری کارمندان آن محل طراحی می شود. داشتن دانش فنی به شما این امکان را میدهد که چیزی را طراحی کنید که امکان اجرایی شدن آن وجود داشته باشد. طبیعتا انسان اولین معیاری که برای قضاوت هر چیز انتخاب می کند، ظاهر آن است و پارتیشن اداری چیزی است که به شما کمک می کند. منظور تخصصی از پارتیشن های متحرک، جداساز هایی هستند که مانند آکاردئون و یا بصورت ریلی عمل کرده و هر زمان که افراد بخواهند به سادگی و بدون نیاز به هیچ تخصص و نیروی خاصی باز و بسته و جابجا شوند. یعنی صدا و تصویر، بسته به کاربری و نیاز، نباید منتقل شود. از پارتیشن بندی در انواع مکان های اداری, مسکونی و غیر مسکونی میتوان استفاده نمود و با تفکیک فضا چندین فضای کاربری طراحی و ایجاد کرد.

علاوه بر استفاده از مصالح و یراق آلات با کیفیت، خود شخص نیز می بایست با داشتن تجربه کافی و احاطه کامل بر نقشه اجرایی شروع به فعالیت و نصب پارتیشن ها نماید و مشاوره های لازم را نیز قبل از طراحی و اجرا به کارفرما ارئه نماید. شما میتوانید طراحی را به متخصص آن بسپارید. وقتی که کار طراحی اداری را به افراد متخصص بسپاریم، خیالمان در مورد زیبایی و کاربردی بودن دکوراسیون اداری راحت می­شود. و همچنین پارتیشن بندی یک کار تخصصی می باشد که باید توسط کارشناس و متخصص مربوطه طراحی شود و به اجرا درآید.

لازم به ذکر است که طبق تحقیق کارشناسان، محیط های اداری که دارای فضای جذاب تری هستند، کارمندان آن بهره وری بیشتری داشته و مراجعه کنندگان نیز حس بهتری دریافت می کنند. این محصولات علاوه بر اینکه نظم بیشتری به محیط میدهند باعث زیبایی فضا نیز میشوند. فرصت هایی از این دست به کارمندانتان کمک می کند تا در شرکت شما سرمایه گذاری بیشتری داشته باشند و در نتیجه به افزایش حرکت و بهره وری کمک می کنید. از طرفی دیگر زمانی که کارمندی به شرکت اضافه می شود یا شرکت به دنبال تغییر دکوراسیون برای تغییر حال و هوای کارمندان است، وجود پارتیشن اداری هزینه تغییر دکوراسیون را بسیار کمتر خواهد کرد. بعضی از افراد ترجیح می دهند که فضای غذاخوری خود را به فضایی مجزا و مستقل در خانه تبدیل کنند. هزینه اجرایی ارزان پارتیشن بندی موجب شده تا طراحان داخلی برای ایجاد فضایی مجزا و شیک تشویق به استفاده از این مصالح ساختمانی شوند.

در این پروژه ها از سبک های مختلف طراحی بهره گرفته شده است و متریال های متفاوتی مورد بهره برداری قرار گرفته اند. با دانستن اینکه قرار است به چه مقدار هزینه کنید کمک می کند تا نوع پارتیشن مناسب و در نتیجه طرح دلخواهتان را انتخاب نمایید. برای افزایش امنیت اتاق های ایجاد شده توسط پارتیشن، می توانید برای آنها درب های دارای قفل معمولی و یا هوشمند قرار دهید. محصولات این شرکت بسیار متنوع بوده و دارای کیفیت بسیار خوبی هستند. مزایایی که پارتیشن اداری نسبت به سایر جداکننده ها در گروه مبلمان منزل و مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی دارد علاوه بر خاصیت جابجایی، توانایی تنظیم میزان نور محیط است که بسته به جنس شیشه طرح و میزان نور عبوری از آن قابل تنظیم است که میتواند محیط کاری یک شرکت یا سازمان را بسیار پویا تر و پرانرژی تر نشان دهد.

دکوراسیون داخلی اداری دفتری

پارتیشنها برای راه اندازی دفاتر و اتاقهای کنفرانس عالی هستند و میتوان آنها را بدون دردسر و آشفتگی ناشی از نصب دیوارهای سنتی به سرعت نصب کرد. میتوانید اتاقهای کنفرانس را ایجاد کنید و زمانی که جلسات به پایان رسید دوباره یک فضای باز و یکپارچه تشکیل بدهید. بیشتر ادارات و شرکتها با توجه به اینکه باید فضای کافی برای دپارتمانهای مختلف فراهم کنند، صرف هزینههای سنگین برای ایجاد اتاق، با دیوارهای کاذب آجری یا گچی برایشان به صرفه نیست؛ بنابراین با انتخاب یک فضای باز، با متراژ بالا، از پارتیشنهای ثابت برای ایجاد اتاقهای متعدد استفاده میکنند.

به کمک این پارتیشن ها، شما می توانید با هزینه ای مناسب، دکوراسیون فضا را به حالت مدرن، کلاسیک و یا هر طرح دیگری درآورید. ضمن اینکه با استفاده از پارتیشن های ام دی اف، می توانید تنها با تعویض دیوارکوب های آنها، هر از چند گاهی تم دکوراسیون خود را با کمترین هزینه تغییر دهید. شرکت سازین می تواند در برنامه ریزی درست برای رسیدن به فضای ایده آل شما در چیدمان دکوراسیون داخلی اداری کمک کند. تقریبا این کار، راه کم هزینه تر و ساده تر و سریعتری برای شرکت ها و دفاتر کاری می باشد. جابجایی طراحی و ساخته می شوند. در دکوراسیون داخلی ساده و کم هزینه، ساده ترین، سریع ترین و کم هزینه ترین راه برای طراحی دکوراسیون اداری اتاق مدیریت این است که از فضای خالی به روشی خلاقانه استفاده شود تا در نهایت منجر به افزایش بهره وری شود. حتی فضای راه پله نیز اگر بدرستی درک و مطابق با نیاز افراد طراحی شود، می تواند به یک فضای دنج و زیبا و البته کاربردی تبدیل شود.

یک روش خلاقانه برای طراحی پارتیشن اداری مدرن این است که لوگوی برند یا کسبوکار را بر روی قسمتی از پنلها حک کرد. همچنین می توانید با قرار دادن لوگوی شرکت بر روی این دیوارکوب ها، فضای اداره را انحصاری تر و البته خاص تر کنید. برخی مدل های پارتیشن بندی شرکت ها و ادارات را از همان ابتدا باید بررسی و یکی از مهمترین معیار های تصمیم گیری برای کل دکوراسیون قرار داد. برای اینکه بتوانید محصول مناسب را انتخاب و خریداری نمایید در ابتدا باید بودجه خود برای اجرای پارتیشن بندی را مشخص نمایید. ارائه خدمات اجرا و نصب پارتیشن اداری و دو جداره و MDF توسط الو پارتیشن امکان پذیر است و همشهریان استان تهران و البرز اگر نیاز به نصب پارتیشن اداری یا دوجداره و تک جداره دارید “الوپارتیشن” با سال ها سابقه ارائه خدمات نصب و اجرای پارتیشن آماده خدمت رسانی است. برای دریافت خدمات نصب پارتیشن اداری در کرج و تهران با ما تماس بگیرید.

پارتیشن و یا جداکننده سبک، دیوارهای قابل حملی هستند که اغلب برای جدا سازی و ایجاد اتاقهای متعدد در یک فضای بزرگ مورد استفاده قرار میگیرند. برای داشتن یک پارتیشن که هم پاسخ گوی نیازهای شما باشد و هم ظاهری دلنشین و شیک داشته باشد باید مواردی را قبل از طراحی و ساخت پارتیشن مورد توجه قرار دهید. دکوراسیون داخلی اداری مدرن در حال حاضر از پرطرفدارترین نوع طراحی محیط اداری میباشد. اگر در محیط کار شما رفت و آمد زیادی صورت می گیرد و به عبارت دیگر، یک محیط کار شلوغ دارید، ما پیشنهاد می کنیم برای تفکیک فضا از پارتیشن های دو جداره کمک بگیرید. پارتیشن ها نوعی عایق صوتی هستند و از عبور سر و صدا جلوگیری می کنند. در ایستگاه های کار با پلان آزاد محيط خصوصی بصری از طریق حائل ها به دست می آید ولی دفتر کار خصوصی نیاز به دیوارهایی با عایق بندی صوتی دارد.

پارتیشن بندی دارای طیفی از مزایا و همچنین تعدادی از نقاط ضعف است. از مواد عایق، سبک، همگن، بادوام و مناسب با محل مورد استفاده، ساخته شده باشد. عوامل متعددی در قیمت پارتیشن اداری نقش دارند؛ از جمله مواد اولیه در ساخت آن، تک جداره یا دوجداره بودن، ارتفاع، امکانات جانبی، خدمات پس از فروش و گارانتی، نوع یراق آلات و دستمزد نصب. پارتیشن اداری مانند بسیاری از وسایل و تجهیزات محیط های اداری از مواد اولیه مختلفی ساخته میشوند که جنس هر یک از آنها با دیگری متفاوت بوده و میتواند کاربرد و کارایی متفاوتی هم داشته باشد.

برخی دیگر نیز به صورت کشویی بوده و به ریلی در سقف متصل هستند، که براحتی می توانید آنها را جا به جا کرده و دور هر فضایی که مدنظرتان است، طراحی نمای داخلی اداری پارتیشن بندی کنید. خوشبختانه پارتیشن ها این امکان را به شما می دهند که با هر جنس، ابعاد، مدل، رنگ و طرحی که می خواهید، آنها را خریداری و یا سفارش دهید. 3. نورپردازی وظیفه ای که فقط بخش ها و سطوح کار را روشن می کند. همچنین به کمک پارتیشن اداری شیشه ای رنگی و طرح دار و پارتیشن شیشه ای فریم لس و البته نورپردازی مناسب، می توانید فضایی آرامش بخش، جذاب و مدرن ایجاد کنید. یکی از مهم ترین بخش های دکوراسیون اتاق مدیریت، انتخاب میز مدیریت می باشد. نوع دیگری از پارتیشن ها به گونه ای هستند که در آن ها می توان از فریم های چوبی استفاده کرد.

قیمت طراحی داخلی اداری

پارتیشن های اداری دارای چه مزایایی هستند؟ پارتیشن های اداری با توجه به مدل و جنسی که دارند، دارای ویژگی های متفاوتی هستند. این سازه با توجه به مزایای و برتری های فراوانی که دارد برای تفکیک محیط استفاده می شود. همینطور استفاده از میز ها و صندلی های فلزی می تواند جذابیت خاصی را به فضای اداره شما ببخشد. این پارتیشن ها تنها از یک قاب تشکیل شده اند، که می تواند از جنس های مختلفی چون شیشه، چوب و ام دی اف باشد. پارتیشن بندی منزل یکی از روش های نوین برای جداسازی و تفکیک فضا از یکدیگر می باشد. برخی از آنها دارای چرخ هایی هستند، که جا به جایی آنها را بسیار ساده کرده است. همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، پارتیشن اداری با توجه به جنس، مدل و طرح و ابعاد، دارای بازه قیمتی متنوعی است، که همین امر موجب شده تا با کمترین هزینه نیز بتوانید آنها را تهیه کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار