لیست و قیمت خرید دوربین مداربسته – نصب دوربین مداربسته

دوربین مداربسته C-Mount از لنز های جدا شونده تشکیل شده اند و برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. اشکال دوربین های سقفی مختلف است ولی ماهیت تمام این دوربین ها یکی است. شرکت سهاتل بعنوان یکی از بزرگترین طراحان و تأمین کنندگان دوربینهای مداربسته صنعتی در ایران مشغول به فعالیت میباشد. با وجود گزینه های بسیار زیاد در بازار یافتن دوربین مداربسته مناسب می تواند برای بسیاری از مدیران فناوری اطلاعات چالش برانگیز باشد. روی فناوری بی سیم نیز کار می کند. ما در مورد دوربین تحت شبکه بی سیم صحبت کرده ایم. در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز جمعه مورخ 24/04/1301 از کرج و ابتدای تهران – آزادرای شمالی به سمت مرزن آباد ممنوع است. تردد موتورسیکلت تا ساعت 6:00 روز شنبه مورخ 25/04/1301 در محورهای خراز، کندوان، فیروزکو و تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است. در محور خراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 22 روز جمعه مورخ 1401/04/24 از رودهن به سمت آمل ممنوع است. البته بعد از نصب نباید بههیچعنوان از این دوربین جهت جاسوسی و مفاسد اخلاقی استفاده شود، چراکه در صورت شکایت و اطلاع با شدیدترین مجازات برای فرد مرتکب در نظر گرفته خواهد شد.

بعد از اینکه چیدن میوهها تمام میشد، از باغها خارج میشدیم و به نقاط مختلف تهران یا اطراف تهران میرفتیم و میوهها را میفروختیم. با توجه به رشد صنایع مختلف و همچنین متفاوت بودن محیط و سطح تأمین حراست هر کدام از آنها تقسیم بندی دوربین های صنعتی بسیار کار دشواری میگردد. البته درجه تحمل یا استاندارد آی پی هر کدام از این دوربینها متفاوت میباشد که عموماً از IP65 تا IP68 متفاوت میباشند. از سوی دیگر محیطهای گازی در صنایع مادر بسیار متفاوت میباشند و به اصطلاح دارای کلاسهای گازی متفاوت میباشیم لذا بر این اساس درجه ضدانفجار بودن تجهیزات نیز متفاوت و هرچه محیط گازی فرارتر میبایست از تجهیزات با درجه حفاظتی بالاتر استفاده نمود. در میان نام های مختلف بسیار که امروزه در بازار خرید و فروش دوربین های مدار بسته می باشند, شرکت پارت ویژن , با داشتن کادر مجهز و با تجربه چندین دهه, نامی آشنا در میان تجهیزات دوربین مدار بسته و انواع مختلف آن دارد. چندین نوع دوربین مدار بسته با ویژگی های منحصر به فرد برای اهداف مختلف وجود دارد. تکنولوژی ساخت انواع دوربین مدار بسته ، در زمان های مختلف متناسب با قابلیت آن ها تغییر شایانی کرده است. دوربین مدار بسته علاوه بر کارایی هایی که به صورت معمول و برای جلوگیری از دزدی دارند یک وسیله کاربردی برای والدینی است که مجبورن کودکان خود را در خانه تنها بگذارند.

عاشوری بیان کرد: دوربین های مدار بسته هم اکنون در مسیر جنوب به شمال کندوان حدفاصل شهرستانک تا نسا و حد فاصل گچسر و سه راهی دیزین و محدوده سیاه بیشه، ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه، مسیر برگشت به محدوده دماوند و نیمه سنگین تردد دارند. اساسا کاربرد دوربین مدار بسته، تامین امنیت است. دوربین های دام دارای LED های مادون قرمز هستند که قابلیت دید در شب آن ها را تامین می کند . بصورت اتوماتیک در روز خاموش و با برق 12 ولت تصویر را از 6 الی 30 متر در زاویه 90 درجه تصاویر را ثبت و ضبط می کنند. وضوح تصویر دوربینهای با کیفیت بسیار بالا است به حدی که در مراکز پر خطر مانند بانکها و دیگر ارگانهای دولتی مورد استفاده قرار میگیرند. مخصوصا در مواردی که حساسیت روی عدم مشخص شدن کابل وجود دارد اجرت نصب بالاتر می رود.

با نصب و استفاده از دوربین مداربسته صنعتی می توانید از سرقت جلوگیری کنید. از آنجا که آنها در سقف اتاق نصب شده اند بیشتر دزدگیر هستند. این واحد های نظارتی که بیشتر در فضای باز استفاده می شوند، دامنه دینامیکی گسترده ای دارند و می توانند تحت تابش مستقیم نور خورشید، تابش خیره کننده یا بازتاب کار کنند. به طور معمول هر سیستم دوربین مداربسته آنالوگ از یک یا چند دوربین آنالوگ، دستگاهی با نام DVR جهت ضبط دیجیتال تصویر و در نهایت یک کابل برای اتصال دوربینها به دستگاه DVR تشکیل گردیده است. دوربین مداربسته آنالوگ نسبت به سایر دوربینها از قیمت پایینتری برخوردار است و همین موضوع جزء مزیت آن حساب میشود. دوربین های مداربسته از نظر شکل ظاهری و نحوه ی اتصال و کارکرد دارای انواع مختلفی می باشند . نوع اول از نظر شکل ظاهری دوربین های مداربسته دام هستند . قدم اول که باید بیش از سایرین به آن دقت کنید این است که شما از دوربین مداربسته برای چه مکانی می خواهید استفاده کنید. در هنگام خرید دوربین مدار بسته، باید نیازهای سازمانی که قصد داریم برای آن دوربین بخریم؛ در مرحله اول در نظر گرفته شود.

از کاربرد های مهم آن در هنگام تصادفات برای مشخص شدن مقصر حادثه و یا ثبت تصاویر در هنگام طبیعت سایت xiaomi-cctv گردی است . وی افزود: در حال حاضر تردد خاصی در محور خراز و بزرگراه تهران – شمال و قزوین – رشت نداریم. رئیس مرکز مدیریت راهداری کشور افزود: بر اساس آخرین آمار پایش تعداد 2472 باجه فعال در محورهای برون شهری، کل تردد جاده ها در 24 ساعت گذشته نسبت به روز گذشته 3.4 درصد افزایش داشت. رئیس مرکز مدیریت راه ها درباره وضعیت هواشناسی راه ها گفت: در حال حاضر گزارشی مبنی بر بارش باران و مداخلات ویژه هواشناسی در جاده های کشور گزارش نشده است.

وجود یک دوربین مداربسته در چنین اماکنی میتواند آمار جرم را تا حد زیادی پایین آورد. تکنولوژی ابتدایی از دوربین های مداربسته است، که تصاویر را به صورت خطی و یا تی وی لاینی به نمایش در می آورد. آیا دوربین مداربسته صنعتی دارای قابلیت دید در شب می باشد؟ به طور معمول، یک دوربین مداربسته می تواند تا 35 فوت را ضبط کند. می توان گفت که ICR که یک فیلتر است که نور دوربین را متعادل و یا تک رنگی کرده و تصاویری واضح و شفاف ارائه می دهد. دوربین مداربسته صنعتی یا باکس زاویه دید بسیار محدودی دارد و زمانی که شما این دوربین را در یک منطقه خاص قرار می دهید باید از این موضوع آگاه باشید که دوربین فقط زوایای خاصی را در اختیار شما قرار می دهد. بعد ار نصب دوربین لنز دوربین را می توانید در زاویه دلخواهتان قرار دهید . نحوه نصب و تنظیمات لازم برای استفده از دوربینهای حفاظتی آنالوگ سادهتر است و کار با آن برای بسیاری از افراد راحت میباشد. حالا نوبت به راه اندازی دوربین مدار بسته و انجام تنظیمات لازم بر روی آن است. 2. تنظیمات DVR را روی کامپیوتر خود ست کرده و به تصاویر دسترسی داشته باشید.

راهرو های ساختمان , محل های رفت آمد می باشد و نقاط مهمی برای نصب واجرای دوربین های مدار بسته می باشد. پس از نصب دوربین مداربسته سیم برق آن را به اداپتور وصل می کنیم. از دو نوع تکنولوژی در این دوربین ها استفاده می شود که شامل آشکار سازی تصویر و تصویر برداری حرارتی است که در اولی مادون قرمز در قسمت پائینی وجود دارد و به گونه ای عمل می کند که شخص بتواند تصاویر را تشخیص دهد. ورودی این دوربین 4 کاناله است و نوع ورودی تصویر نیز WiFi/IPC است. آنها عمدتا برای فعالیتهای نظارتی استفاده می شوند اگرچه گاهی اوقات برای اهداف تجاری نیز استفاده می شوند. دوربین های مداربسته در اشکال، اندازه ها، سبک ها، پیکربندی های مختلفی ارائه می شوند و برای اهداف مختلف طراحی شده اند.

هدف از نصب سیستم نظارت تصویری در این ناحیه، مشاهده عملکرد کارکنان و بهبود راندمان کاری است. سیستم های نظارت تصویری کمک می کنند تا حتی در هنگامی که شما ( به عنوان مدیر مجموعه ) در محل حضور ندارید افراد بهترین رفتار کاری را از خود نشان دهند . ترافیک فشرده مدارهای بومهن و رودان را در محور تهران – پردیس و بالعکس نشان می دهد. حتی اگر آب و هوا بارانی باشد شما می توانید از دوربین مداربسته صنعتی استفاده کنید فقط توجه کنید چه مدلی را انتخاب کرده اید در صورتی که دوربین مداربسته صنعتی ضدآب نبود از کاور مخصوص برای محافظت از دوربین استفاده کنید.

این نوع دوربین می تواند جزئیات دقیق تری را ضبط کند در حالی که به اپراتور امکان بزرگنمایی بدون از دست دادن کیفیت تصویر را می دهد. CCD گران قیمت تر بوده و تصویر تولید شده توسط آنها باکیفیت تر از CMOS است، بنابراین برای تشخیص چهره و شناسایی پلاک مناسب تر است. رمزگذارهای ویدئویی امکان انتقال سیستم های دوربین مداربسته آنالوگ به برخی از سیستم های شبکه را فراهم می کند و کاربران را قادر می سازد از سخت افزار ارزان تر و ویژگی های مدرن استفاده کنند. این سیستم­ ها جایگزینی عالی برای سیستم ­های سیمی در محیط­ های کوچک هستند. دوربین های صنعتی را می توان در هر محیطی نصب کرد فقط باید به نوع دوربین توجه ویژه داشت. بنابراین با توجه به نیازهای ساختمان نقشه نصب دوربین مدار بسته را طراحی و محل نصب دوربین ها را مشخص کنید. اکثر بیمارستانها، مراکز نظامی و دادگستری، زندانها، انبارها، پارکینگها، مجتمعهای مسکونی و تجاری، مجموعه های اداری، بانکها، مراکز آموزشی، فروشگاه ها، مجموعه های تفریحی و هر مجموعه دیگری که در آن نیاز به حراست و نگهبانی باشد از این دوربین مدار بسته چشم ماهی استفاده می کنند که برخی از مدلهای مخفی آن را در مکان های حساس ممکن است که به کار گرفته باشند.

هر شرکت معتبر نصب دوربین مداربسته در تهران توسط چندین نصاب دوربین با مهارتهای متعدد در نصب انواع دوربین مدار بسته (cctv camera)، این خدمات را ارائه می دهد و میتواند نیروهای خود را به تمامی مناطق پایتخت اعزام کند. در صورت زوم کردن روی تصاویر مربوط به این نوع دوربین مدار بسته، با تصویری دانهدانه و پارازیت روبرو خواهید شد؛ به همین دلیل این دوربینها معمولاً برای بررسی جزئیات از جمله تشخیص چهره مجرم کاربردی نیستند. دوربین هایی که در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند از قابلیت های فراوانی برخوردارند، از جمله اینکه می توان با آنها در هر مکانی که باشید حتی از راه دور همه چیز را تحت نظر داشته باشید. اگر از دوربین های مداربسته شرکت Hikvision در مکان مورد نظر خود استفاده می نمائید شایان ذکر است که این شرکت دست به ادغام کد گذاری ROI با تکنولوژی هایی همچون تجزیه و تحلیل هوشمند(VCA)، تشخیص چهره نموده است که این کار منجر به ارائه محصولات ویدئویی با کیفیت بالا می گردد. مرحله بعد مشخص کردن مکان دوربین ها است، این مکان با توجه به نیاز کاربر و تصویری که مدنظر است مشخص می شود. در نتیجه زاویه دید دوربین با لنز ثابت بعد از نصب قابل تغییر نیست.

اما می توان بر روی دیوار یا مکان های دیگر نیز آن ها را نصب کرد . پس از این مرحله نوبت به سیم کشی از دوربین ها به سمت دستگاه DVR است.شما می توانید کایل کواکسیال RG59 و کابل برق بطور جدا سیم کشی نمایید یا اینکه کابلهای نصب دوربینی در بازار هست که این دو نوع کابل برق و RG59 را با هم دارد استفاده نمایید. نکته مهم: این مدل از انواع دوربین مداربسته در ایران کمی سخت پیدا میشود و قیمت بالایی هم دارند. دوربین مداربسته ضد آب بطور عمومی استانداردIP بالاتر از ۶۵ دارند. ساعت 22:00 همان روز از آب اسک به رودهن در محدوده مشاء یک طرفه خواهد بود.

این دوربینها به گونه ای طراحی شده اند که در مقابل آب و گرد وخاک مقاوم میباشند. گرچه اخیرا بازار به سمت دیجیتال شدن پیش می رود و بسیاری از سازمان ها به سوی دوربین های IP متمایل شدهاند اما هنوز سرعت جایگزینی این نسل قبلی دوربینها با نسل جدید دوربینهای دیجیتال کند است. این ممکن است بالاترین نباشد زیرا وضوح ، امروزه می تواند تا 4K برسد اما برای یک دوربین مینیاتوری این به اندازه کافی خوب است و فیلم بسیار مفصل خواهد بود. شما می توانید به طور شبانه روز از راه دور به طور زنده همه چیز را مشاهده کنید و از همه اتفاقات خبردار باشید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار