قطعات سیستم خنک کننده لیفتراک فروشگاه قطعات و لوازم یدکی لیفتراک | توکو لیفتراک

موسسین شرکت از سال۱۳۷۷ به منظور ارایه خدمات فنی به صنایع و بنگاه های اقتصادی کشور در زمینه ماشین آلات حمل و جابجایی کالا(لیفت تراک). آغاز به کار کرده و درسال ۱۳۸۵ شرکت کارا بالابر را در جهت گسترش فعالیتهای خود تاسیس نموده وتاکنون در زمینه خدمات. پخش لوازم یدکی مزدا 3 و مزدا 3نیو و لوازم یدکی مزدا FL مزدا 323 GLX مزدا 323 F مزدا 3 مزدا 3 NEW
موتوری وبدنه و کلیه قطعات زیربندی و جلو … عوامل بسیار زیادی بر قیمت قطعات مختلف لیفتراک ها تاثیرگذار هستند، ازجمله نوع قطعه، برند تولیدکننده، هزینه گمرک، اصل یا استوک بودن قطعات و غیره.

  • با وجود رعایت تمام نکاتی که در قسمت قبل گفتیم باز هم ممکن است گیربکس مانند دیگر قطعات لیفتراک در شرایط مختلف آسیب بییند در این زمان شما باید با مراجعه به یک متخصص کاربلد مشکل به وجود آمده را سریعا حل کنید.
  • چرخ های جلویی لیفتراک حکم نقطه تکیه گاه را دارند و بار قرار گرفته روی شاخک ها توسط وزن خود لیفتراک متعادل می شود.
  • جنگ جهانی اول شاهد توسعه انواع مختلف تجهیزات حمل مواد در انگلستان توسط Ransomes ، Sims & Jefferies از Ipswich بود.
  • کامیون های صنعتی که به عنوان “ایمنی” در نظر گرفته می شوند ، دارای مشخصات GS (ایمنی بنزین) برای بنزین ، DS (ایمنی دیزل) برای دیزل هستند.
  • سفارش انتخاب کامیون
    شبیه به یک کامیون دستی ، به جز اپراتور که در قفس جوش داده شده در کالسکه چنگال سوار می شود و یا در کنار آن می رود ، بستگی به طراحی دارد.
  • لیفتراک ها، دستگاه های بسیار پیچیده ای هستند که از قطعات مختلفی ساخته می شوند.
قطعات سیستم خنک کننده لیفتراک فروشگاه قطعات و لوازم یدکی لیفتراک | توکو لیفتراک

قطعات لیفتراک دیزلی و گازی معمولاً به دلیل ایجاد آلودگی بسیار زیاد در محیط های باز و غیرحساس به آلودگی استفاده می شوند. علاوه بر این، موتورهای دیزلی در لیفتراک هایی با ظرفیت بیشتر از 3 تن بکار می روند. برقراری تعادل در لیفتراک یکی از مهم ترین نکات در حفظ ایمنی این دستگاه به شمار می رود.

لیفتراک جک پالت استاکر قطعات

تقسیم بندی صندلی های لیفتراک بر اساس فاکتورهایی ازقبیل ایمنی صندلی، فنرها و روکش بکار رفته در صندلی صورت می گیرد. فیلترهای لیفتراک از دیگر قطعات لیفتراک محسوب می شوند که در قسمت های مختلف دستگاه به کار می روند. کیفیت و قرارگیری درست فیلتر بر عملکرد کلی لیفتراک تاثیر مستقیمی دارد. در نتیجه، بازرسی و تعویض به موقع آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در صورت عدم تعویض به موقع فیلتر خراب، خسارت های جبران ناپذیر و جدی بسیار زیادی به قطعات دیگر لیفتراک وارد می شود. سیلندرهای اصلی لیفتراک معمولاً به صورت هیدرولیکی ساخته می شوند و روی بدنه و دکل قرار می گیرند.

خریدار انواع لیفتراک

این قطعات دسته بندی‌های مختلفی دارند و با قیمت به خصوصی ارائه می‌شوند. مشخصه‌های بلبرینگ خنک کن لیفتراک سهند چیست؟ اولین و مهمترین مشخصه بلبرینگ‌های سهند، کیفیت و دوام بالای آن‌ها است که نظر و توجه مشتریان را جلب می‌کند. بسیاری از صاحبین خودروی لیفتراک از هزینه‌های بالای خرید قطعات و تعویض و تعمیرات آن گلایه دارند. کمپانی سهند با ارائه این محصول منحصر به فرد، کیفیت اقلام خود را به اثبات می‌رساند و این مشکل مشتریان خود را برای همیشه از بین برده است. یک قطع کننده NPK که در خاکبرداریهای جمع و جور Wacker Neuson نصب شده است
در سالهای اخیر ، قابلیت های بیل مکانیکی هیدرولیک بسیار فراتر از کارهای گودبرداری گسترش یافته اند.

تعمیر گیربکس های هیدرواستاتیکی نیاز به مکانیک متخصص در این زمینه دارد. به همین دلیل، این نوع گیربکس ها مورد استقبال صنعتگران ایرانی قرار نگرفته اند. به این طریق، تعادل وزنی میان بار و تکیه گاه ایجاد می شود و جابجایی کالا توسط نیروی محرکه صورت می گیرد. برقراری تعادل در لیفتراک های مختلف به قرار گرفتن آن ها در وضعیت مناسب بستگی دارد. اگر به هر دلیلی تعادل و پایداری لیفتراک از بین برود، احتمال واژگون شدن آن وجود دارد. لیفتراک وسیله ای است دارای یک دکل، شاخک و ملحقات که با توجه به نوع فعالیت برای حمل و نقل، جابجائی و انبار نمودن بارها در اشکال و ظرفیتهای مختلف طراحی و ساخته می‌شود.

تایرها یا لاستیک های لیفتراک

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار