فروشگاه اینترنتی دوربین 98

سیستم ماسک که برای استفاده در حریم خصوصی قسمتی هایی که خصوصی است را مسدود می کند. سنسورها که در داخل دوربین های مداربسته قرار دارند تصاویر را ضبط می کنند و سپس روی یک مانیتور آن را نمایش می دهند. برای حفاظت از دوربین ها در برابر نور خورشید از شیدها یا سایه بان هایی برای دوربین استفاده می شود که اثر گرما را روی دوربین و اجزای لنز کاهش می دهد. دوربین های مداربسته در داخل این محفظه ها محافظت می شوند. دوربین های مداربسته برای اینکه در آب و هوای بد جوی، دستکاری، افراد خرابکار و مردم آزار، حملات مستقیم و یا انفجار محافظت شوند باید در محفظه هایی با جنس مخصوص قرار گیرند. و به دلیل اینکه آسانسورها مدام در حال حرکت هستند، نصب دوربینها در این مکانها باید توسط افراد حرفهای صورت گیرد تا در آینده مشکلی برای سیستم امنیتی آسانسور ساختمان ایجاد نشود.

این قسمت ها شامل لنز، دوربین، سیستم انتقال، نرم افزارهای مدیریت تصویر، سیستم تجزیه و تحلیل تصویر و سایت xiaomi-cctv مانیتور است. ۲. دستگاه دی وی آر (DVR ) : برای ضبط کردن تصاویر و مدیریت کردن دوربین های AHD و آنالوگ. نکته ای که در این قسمت باید مورد توجه ویژه ای قرار گرفته شود و به عنوان تفاوت اصلی در کابل کشی این دوربین ها می باشد این است که در صورت استفاده کردن از NVR و یا سوئیچ POE نیازی به استفاده کردن از کابل برق جدا وجود ندارد و می توان از همان کابل شبکه برای انتقال برق و تامین انرژی نیز استفاده کرد. اطلاعات لازم در مورد انواع دوربین های مداربسته و نصب سیستم آن ها در توضیحات متن بالا قرار دارد. با این حال این سیستم دوربین مدار بسته بسیار ارزان بود و نصب آن هیچ پیچیدگی نداشت. دیگر قابلیت مهم این فروشگاه ، سفارش اینترنتی محصول و پرداخت آن در محل می باشد ، خیلی از افراد تمایلی برای انجام خرید های آنلاین ندارند ، دیگر جای هیچ نگرانی نیست ، آنلاین سفارش دهید و در محل پراخت نمایید.

به دلیل قابلیت چرخشی بودن و برد بالا دوربین های مداربسته اسپید دام، می توان از آنها در مکان های بزرگ مانند کارخانه ها، معادن، چهارراه ها و… علاوه بر محفظه ها و پایه های نگه دارنده امکانات زیر هم در نصب دوربین مداربسته در دسترس است. آموزش نصب دوربین مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه مستلزم طی کردن مراحل گوناگونی است. مراحل نصب و راهاندازی دوربین مدار بسته اچ دی سی وی آی همانند سایر دوربینهای مداربسته آنالوگ قدیمی ساده و بدون ایجاد تغییر در ساختار آن صورت میگیرد. به منظور به دست آوردن تصاویری با کیفیت و واضح از این نوع دوربین ها بایستی آنها را در ساختمان هایی با ارتفاع سقف بین 3 تا 6 متر نصب کرد. انجام POE لینک ها و در صورت نیاز، تعویض کردن آن ها در ازای ارائه یک فاکتور مجزا (امکان دارد در برخی موارد نیاز شود).

چرا که ال ای دی های دارای مادون قرمز در اطراف این دوربین ها می باشد که به ما کمک می کند دید مناسبی هم در شب داشته باشیم و نگران افت کیفیت فیلم در هنگام تاریکی هوا نباشیم. معمولا برای برند های مختلف دوربین های مداربسته یک لیست محصول به همراه قیمت با همان لیست قیمت ارائه می کنند تا همکاران براساس ویژگی هر محصول به همراه قیمت آن بتوانند به راحتی به مشتریان خود پیشنهاد قیمت بدهند، اخیرا به دلیل مشکلات بوجود آمده از جمله دسترسی مشتریان یا همان End User به لیست قیمت دوربین های مداربسته برخی شرکت ها فقط با در خواست کتبی و تعریف پروژه قیمت محصول را در اختیار می گذارند. یکی از این انواع، دوربین های مداربسته سقفی هستند که به دلیل نصب در سقف ساختمان با این نام شناخته می شوند. این محفظه گنبد مانند مناسب نصب در فضای داخلی و خارجی است.

در این پروژه اصلی ترین نیاز اپراتورها، نظارت تصویری روی بخش های اصلی، کنترل دسترسی ها و کنترل محیط اطراف بود. بنابراین LED مادون قرمزی که جهت این نوع دوربین مداربسته در نظر گرفته میشود داخل کاور قرار دارد ،میتواند به راحتی مکانی را که لنز روی آن تنظیم شده است ، روشن کند . زوم اپتیکال یا تغییر طول کانونی لنز برای زوم به داخل یا خارج، موجب میشود که دوربین در هنگام زوم کردن، کیفیت تصاویر را حفظ کند. تغییر فاصله کانونی، زاویه دید و افزایش یا کاهش بزرگنمایی با این دوربین ها امکان پذیر است. اندازه لنزها تغییر نمی کند. اندازه این لنزها در مراحل نصب متغیر است.

نقش یک لنز این است که تصویری دقیق، یکنواخت و متمرکز را به سنسور تصویربرداری منتقل کند. کیفیت تصویربرداری دوربین IP به مراتب از دوربین آنالوگ قدرتمندتر است. این دوربین ها معمولا از جنس پلاستیک تولید می شوند و بنابراین بهتر است در مقابل شرایط آب و هوایی بد قرار نگیرند. امروزه با توسعه و رشد جمعیت نیاز به نظارت بر روی کارمندان، کسب و کارها، مراکز نظامی، بانک ها و غیره روز به روز بیشتر شده است. اگر دوربین در ارتفاع بالایی نصب شده باشد و روی یک نقطه کانونی تمرکز داشته باشدبه جای نشان دادن یک تصویر مستقیم، تصویری شبیه دایره نمایش داده می شود.

تنها این که شما یک سیستم مداربسته را انتخاب کنید خیال شما را از پوشش های منطقه ای حفظ نخواهد کرد بلکه این نصب دوربین مداربسته است که نکات بسیاری را می طلبد و در نهایت می تواند امنیت ساختمان شما را برقرار کند. هدف انواع دوربین های مداربسته حفظ امنیت فضای خانه، کسب و کار و محیط اجتماع است. دوربین مداربسته در یک سیستم دوربین مداربسته باید طوری طراحی و پیکربندی شود که توانایی حفظ و بایگانی ویدئویی تصاویر را داشته باشد. برای این کار باید یک کامپیوتر یا سرور که دارای فضای آزاد باشد در هارد سیستم داشته باشید. شید ضدنور خورشید: وقتی دوربین در معرض نور خورشید یا دمای بالا قرار گیرد زودتر خراب می شود. قابلیت بزرگنمایی یا کوچک نمایی ندارد. بزرگنمایی و کوچک نمایی امکان پذیر است. به طوری که می تواند نقاط دور تحت پوشش خود را بزرگنمایی کند و با کیفیت مناسبی ارائه دهد. وسط تصویر بزرگنمایی بیشتری نسبت به کناره های تصویر دارد. این به آن معناست که ممکن است یک چیپ دوربین مدار بسته حساسیت خوبی نسبت به نور مرئی داشته باشد اما حساسیت آن برای امواج مادون قرمز کم باشد. هرچه CCD نسبت به سنسور بزرگتر باشد، نور بیشتری می تواند پردازش کند و تصویر با کیفیت بیشتری نیز می تواند تولید کند.

دوربین ها انواع گوناگونی دارند اما در زمان خرید بهتر است نکاتی چون کیفیت مورد انتظار خود از دوربین، میزان ناحیه تحت پوشش، تعداد دوربین ها و انتخاب دوربین براساس شکل ظاهریشان را در نظر داشته باشید. این نوع از دوربین ها به خاطر ثابت بودن فاصله کانونی، و پشتیبانی کم از ثبت تصاویر در شب، هزینه بالایی ندارند و مناسب مناطق مسکونی و کسب و کار های کوچک هستند. اخیرا بسیاری از دوربین ها و دستگاه ذخیره ساز جدید از قابلیت های هوش مصنوعی( AI) پشتیبانی می کنند که بر اساس آن ها می توانند حتی چهره ها را شناسایی کنند. هرکس تصویر دوربین جدید را میبیند از خرید یا داشتن دوربین قدیمی منصرف می گردد. در هنگام خرید دوربین مداربسته بهتر است به تعداد پیکسل ها توجه شود. برای افزایش عملکرد و عمر سیستم های دوربین مداربسته محفظه ها نقش به سزایی دارند. کارت DVR در واقع رابط بین دوربینهای مداربسته آنالوگ با سیستم کامپیوتر است. دوربین مداربسته در یک سیستم تصاویر را ضبط و ذخیره می کند.

شما برای اینکه با خیال راحت خانه یا محل کار خود را ترک کنید و به مسافت یا هر جای دیگری بروید نیاز به ابزار هوشمند دارید تا امنیت منزل یا فضای مورد نظرتان را تامین کند. مدلهای مادون قرمز از دوربینهای شبانه روزی گران ترند و کسانی که این گزینه را در بین انواع دوربین مداربسته انتخاب میکنند معمولاً این کار را میکنند چون ضبط شب برای امنیت تجارت آنها حیاتی است. از آنجایی که اکنون میدانید که انواع مختلفی از دوربینهای دید در شب وجود دارد، ممکن است از خود بپرسید که بهترین دوربین مداربسته برای استفاده شما کدام است. در بالای لنز دوربین قرار دارد. در گذشته سیستمهای آنالوگ کیفیت مناسبی نداشتند و کیفیتی در حدود 0.03 مگاپیکسل خروجی میدادند اما در سالهای اخیر شرکتهای مختلفی تکنولوژی های جدیدی عرضه نموده اند که در همان بستر آنالوگ کیفیت بالای مگاپیکسلی رد و بدل شود. برخی از دوربین های نظارتی فضای باز با پنل های خورشیدی عرضه می شوند بدین معنا که به طور مداوم از خورشید شارژ شده و هرگز نیاز به تعویض باتری ندارند. با خرید این دوربین میتوانید محیط پیرامون خود به طور کامل زیر نظر بگیرید و امنیت آن را فراهم نمایید. دوربین های مداربسته به طور معمول از 1 الی 20 مگاپیکسل در دسترس هستند.

در دستگاه NVR نیازی به اتصال فیزیکی دوربین نمی باشد و تنها یک سیگنال دیجیتال را از دوربین دریافت می کند. در هنگام خرید دوربین مداربسته تعداد کانال های دستگاه DVR/NVR بسیار مهم است زیرا هر کانال به یک دوربین متصل می شود. هنگام خرید انواع دوربین های مداربسته محفظه، سخت افزاری به نام پایه دوربین از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین در هنگام خرید ویژگی های کاربردی، میزان بودجه، به هزینه های نگه داری و یا تعمیر توجه کرده و با کارشناسان بخش فروش شبکه ارغوان مشورت کنید. با کمک این نوع دوربین ها، امکان ضبط و مشاهده در زمان وقوع اتفاقات ممکن است. این سیستم کمک می کند که تاریخ دقیق ضبط و ثبت دوربین حفظ شود.

این مزیت باعث خواهد شد افراد عادی معذب نشوند و نظارت پنهان بر روی افراد بیشتر انجام شود. اولین ضبط کننده ویدیوی دیجیتالی در اوایل سال 2000 میلادی همراه با انقلاب دیجیتالی معرفی شد که در واقع همزمان با ظهور هارد دیسکها و جایگزینی آنها به جای VCR و مالتی پلکسر بیشتر سیستمهای دوربینهای مدار بسته بود. با توجه به تعداد و نوع آنها مشخص خواهد شد. عامل بعدی نوع بدنه دوربین است که تاثیر به سزایی در قیمت آن دارد. 3- سطح نور محیط: دوربینهای مدار بسته با واحد لوکس پایینتر به میزان نور کمتری برای ضبط تصویر نیاز دارند و همچنین دوربینهای مادون قرمز در تاریکی مطلق نیز قابلیت تصویربرداری از محیط را دارند. منبع تغذیه: دوربینهای حفاظتی برای عملکرد خود و تصویربرداری به جریان 12 ولتی نیاز دارند. با توجه به این که این دوربین ها دارای نام کاربری و رمز عبور می باشند، نیاز است تا نصب آنها توسط فردی مورد اعتماد صورت گیرد چرا که امکان سوء استفاده نصاب ها از این ویژگی وجود داشته و با وجود داشتن این اطلاعات می توانند به راحتی به تصاویر دوربین دسترسی داشته و آنها را حذف نمایند.

انتخاب مانیتورها بستگی به انتخاب دوربین ها، لنزها و سایراجزای تصویر دارد. انواع مختلفی از مانیتورها در بازار موجود است. مراحل نصب دوربین مداربسته تحت شبکه نسبت به دوربین بستر آنالوگ، از پیچیدگی بیشتری برخوردار است. نصب به روش ساده! دوربین های مداربسته آنالوگ نسبت به دوربین های مداربسته تحت شبکه کیفیت تصویر پایین تری دارند . در سیستم های انواع دوربین مداربسته که تعداد دوربین های بیشتری نسبت به مانیتور و دستگاه های ضبط دارند، سوئیچر و مالتی پلکسرها برای مسیریابی سیگنال ویدئویی استفاده می شوند. در یک لحظه متوجه میشوید که سارقی درحال سرقت از خانه شماست اما اینترنت ضعیف و قطعی مداوم، باعث میشود نتوانید در لحظه سارق را بشناسید یا چهره او را تشخیص بدهید. دوربین های مدار بسته در هر محیط کاربری، از خانه های شخصی گرفته تا مغازه ها، دفاتر اداری، اماکن ورزشی، رستوران ها …

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار