خرید و قیمت نازل فرش بخارشوی سری Easyfix کرشر مدل 28632690 ا Carpet Glider ترب

در این مطلب قصد داشتیم شما را با بخارشوی و کاربرد آن آشنا کنیم. بخارشوی در چند سال اخیر به یکی از وسایل پرکاربرد برای تمیزی منزل تبدیل شده است. بخارشوی برای ضدعفونی کردن و تمیز شدن سطوح آلوده به کار گرفته می‌شود. در این مطلب قصد داریم شما را با کاربرد و امکانات بخارشوی ها آشنا کنیم تا به هنگام خرید مناسب ترین بخارشوی را انتخاب کنید.

صرف نظر از کیفیت نظافت، جنبه ی مهم دیگر بخار شوی، کاربرد آسان آن است که این نیز مد لحاظ قرار گرفته است. لوازم جانبی در بخارشوی، دارای انواع گوناگون است که بسته به نیاز و مدل بخارشوی مورد استفاده، می‌توان دست به asilbekharid.com انتخاب زد. انواع نازل‌ها، حوله‌ها، برس‌ها، فیلترهای سختی‌گیر، واشرها، مایع‌های شوینده و…

  • مرحله اول شستشو فرش و موکت با بخار به روش مکانیزه، به خاک گیری فرش اختصاص دارد، بدین صورت که فرش را داخل دستگاه خاک گیر گذاشته و خاک های روی فرش را از بین می برد.
  • یکی دیگر از نکاتی که به هنگام خرید باید به آن دقت کرد، قدرت تولید بخار دستگاه است.
  • از یک پیمانه اندازه‌گیری برای پر کردن مخزن آب طبق دستور و راهنمای کاربری دستگاه استفاده کنید.
  • البته سایر محصولات معرفی شده در این بخش نیز از فروش خوبی برخوردار می‌باشند.

این بخارشو با توان مصرفی 1900 وات و وزن three.14 کیلوگرم، برای شست‌وشوی زمین و دیوار مناسب است. بیشتر بخارشوهای موجود در بازار دارای گنجایشی معادل ۳۰۰ میلی لیتر تا ۳ لیتر هستند. ولی درصورتی که ظرفیت مخزن بخارشوی موردنظر کم است، پیشنهاد می شود بخارشویی بخرید که افزودن آب در حین کار با آن در آن امکان پذیر باشد. مدل BSC-3200 محصولی بسیار با کیفیت است و از نظر قابلیت‌ها با انواع محصولات کشورهای اروپای غربی نظیر آلمان و فرانسه برابری می‌کند.

دستگاه توشویی خودرو با بخارشوی صنعتی ایتالیایی

خرید و قیمت نازل فرش بخارشوی سری Easyfix کرشر مدل 28632690 ا Carpet Glider ترب

برخی از سطوح وجود دارد که یا به هیچ وجه نباید با بخار تمیز شوند یا این که هنگام استفاده از دستگاه باید با احتیاط در مورد آن ها عمل کرد و اگر امکان دارد ابتدا ناحیه ای کوچک از آن با بخار تست شود. برخی از کف های چوبی عایق بندی شده می توانند بخار را تحمل کنند، اما اطمینان از این که آب اضافی در آن ها باقی نمی ماند بسیار مهم است. بنابراین قبل از تمیز کردن فرش یا موکت، مراقب باشید که به وسایل چوبی اطراف مثل مبل و صندلی و یا کفپوش منزل خود، آسیبی وارد نمی شود. نکاتی برای تمیز کردن فرش با استفاده از بخاراکثر دستگاه های تمیز کننده فرش، برای شست و شوی فرش و از بین بردن آلودگی ها و لکه ها از بخار استفاده می کنند.

ظرفیت بخارشوی هایی که به بازار عرضه می شوند بین ۳۰۰ میلی لیتر تا ۳ لیتر می باشند. اگر گنجایش مخزن بخارشوی پایین باشد بهتر است بخارشوی انتخاب شود، که قابلیت اضافه کردن آب به هنگام کار با دستگاه، در مخزن آن وجود داشته باشد. بدون استفاده از هرگونه مواد شیمیایی و با استفاده از دستگاه بخارشوی شیشه ها کاملا تمیز و عاری از هرگونه لکه می شوند. یکی از مزیت های استفاده از این دستگاه، عدم استفاده از مواد شیمیایی و سرعت بخشیدن به کار است. سه نمونه اصلی بخارشوی وجود دارد ، بنابراین ابتدا به آنچه که نیاز دارید از دستگاه بخارشوی خود استفاده کنید.

قیمت نقاشی ساختمان و معرفی بهترین نقاش‌های تهران

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار