جامعترین و تخصصیترین بررسی صرافی کوینکس برای ایرانی ها -ایران ارز دیجیتال

حال اگر این معامله را با لوریج 100X انجام دهید، مبلغی معادل 1000 دلارسود کسب می کنید. کاربران می توانند با کمک این پلتفرم اقدام به خرید، فروش و یا معامله رمز ارزها کنند. با این حال، فرآیند سپرده گذاری از کارت های اعتباری پشتیبانی نمی کند و برای انجام این کار، کاربر باید با کمک ارزهای فیات دارایی های دیجیتال را خریداری کند و سپس با تبدیل آن ها به رمز ارزها، سپرده گذاری را تکمیل کند. اگر حد کمینه سپرده گذاری یا برداشت در یک معامله رعایت نشود اما پول جابجا شود، هزینه صرف شده به کاربران بازگردانده نمی شود. اما این موضوع باعث شد تا برخی از افراد سودجو از حساب کاربری خود سوءاستفاده کرده و تهدیداتی را برای صرافی و ارز دیجیتال های نگهداری شده در آن ایجاد نمایند. سپس آدرس نمایش داده شده را کپی کرده و تترهای خود را به این آدرس واریز نمایید.

زیرا بسیاری از مشکلات عمومی بوده و در مقاله خطرات ارز دیجیتال به صورت کامل به بررسی آنها پرداختیم. برای معاملات در بازار ارز دیجیتالی از صرافی های بازار ارز دیجیتال نیز کمک دریافت می شود که در ادامه این مطلب به بررسی صرافی کوینکس و احراز هویت در صرافی کوینکس خواهیم پرداخت. بر خلاف بسیاری از صرافی ها، کوینکس پنج محصول و خدمات اصلی دارد که آن ها را با کیفیت بالایی به بازار عرضه می کند. البته فعالیت در صرافی از داخل ایران با ریسک بسیاری همراه است. هدف گذاری و معامله در بازار با کمک یک حساب کاربری ارزیابی نشده در بسیاری از کشورها، از جمله انگلستان، امکان پذیر است.

صرافی کوینکس چگونه کار می کند؟ اگر با یکی از صرافی های داخلی ارز دیجیتال کار کرده باشید احتمالاً با محدودیت حجم معاملات و تراکنش ها بدون احراز هویت تا حدی آشنا هستید. توجه داشته باشید که حد برداشت مجاز بدون نیاز به انجام مراحل ارزیابی، بسیار کم است. هزینه های مربوط به تراکنش برداشت برای هر جفت معاملاتی متفاوت هستند و معمولا در وب سایت شرکت اعلام می شوند. حالا سوال این است که اگر قیمت به تیک پرافیت اول رسید و ۲۵ لایت کوین فروش رفت و قبل از اینکه به تیک پرافیت دوم برسد نزول کند و به استاپ لاس ST برسد , با توجه به اینکه ۲۵ لایت کوین در تیک پرافیت اول فروش رفته است و در حال حاضر بنده فقط ۲۵ لایت کوین دارم در حالیکه سفارش شرطی استاپ لاسی که قرار داده ام فروش ۵۰ لایت کوین است و فعال شده است , صرافی coinex برای ایرانیان چه اتفاقی می افتد .

زیر ساخت های امنیتی این صرافی شامل تاییدیه شناخته شده و معروف 2FA است. لازم به ذکر است که اگر به دلیل تحریمها برای احراز هویت در کوینکس به مشکل خوردهاید، جکبلک در کنار شماست تا بتوانید در بالاترین سطح به وریفای حساب خود بپردازید و با ایمنی کامل در این صرافی مشهور فعالیت کنید. صرافی CoinW که تنها یک تجربه پایینتر از کوینکس در جدول رده بندی قرار دارد، تنها از ۱۷۷ رمز ارز پشتیبانی مینماید و صرافی دیجی فینکس که یک رتبه بالاتر را به خود اختصاص داده از ۳۹۶ ارز دیجیتال.

پس از ورد به حساب قسمت های مختلفی ارائه میشه، اما در بخش بعدی میخوایم اموزش واریز تتر رو توضیح بدیم. با این حال، کاربران در چند منطقه جغرافیایی خاص و برای برخی از رمز ارزهای مشخص شده، می توانند از Visa card یا mastercard استفاده کنند. روش پرداخت مورد قبول در کوینکس برای بسیاری از کشورهای جهان و جفت های مبادلاتی، تنها ارزهای رمزنگاری شده هستند. کوینکس به واسطه ساختار امنیتی بی عیب و نقص خود در جهان شناخته شده است. این کیف پول بر اساس استاندارد های بالای امنیتی طراحی شده است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار