اسکیپ روم هفت مرکز بازی‌های‌فکری و اتاق فرار تهران | allescape

بازی آخرین نفر نیز یک بازی ۴ تا ۱۰ نفره بوده و ۹۰ دقیقه‌ای است. میزان ترس در این بازی، ۸۰ درصد و میزان سختی نیز ۹۰ درصد است. این بازی، یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های کشور بوده و فضاسازی خاصی دارد.

آدرس اتاق فرار اوشنیا

اسکیپ روم هفت مرکز بازی‌های‌فکری و اتاق فرار تهران | allescape برای بازی های ترسناک حتما باید بالای 16 سال باشیم اما اگر بازی غیر ترسناک باشد میتوانید در سنین پایین تر هم شرکت اتاق فرار نمائید. خیر متاسفانه هیچ وسیله ای داخل اتاق برده نمیشه و فقط اشخاص داخل اتاق میرن، اتاق فرار جوری تعبیه شدن که شما نیاز به نور اضافی و یا وسیله دیگه ای نخواهید داشت. • روایت‌ها، تجارب و نظرات عاشقان و معتادان اتاق فرار را در هشتگ #اتاق_فرار در اینستاگرام دنبال کرده و اطلاعات جالبی دریافت کنید. دکور و داستان این بازی برخلاف اکثر بازی‌های حال حاضر که با اقتباس از فضاهای خارجی تهیه شده‌اند، از فضای نوستالژیک و باورپذیر سنتی ایرانی تشکیل شده که حس حضور در گرمابه‌ای مخوف و ایرانی را به شما می‌دهد. اتاق فرار اپیک یا EPIC، ۳ بازی دارد به نام خوابگر، رخنه و آخرین تقاص.

در ایران نیز تنها پس از گذشت سه سال از راه‌اندازی اولین اتاق فرار، بیش از ۱۰۰ اسکیپ روم در تهران و دیگر شهرها افتتاح شدند. تا به امروز بیش از ۱۰۰ اتاق فرار با ژانرهای مختلف معمایی، کارآگاهی، ترسناک، دلهره‌آور و تئاتر تعاملی در تهران افتتاح شده‌اند. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین اتاق فرارهای تهران را که از جاهای دیدنی تهران به شمار می‌آیند، به تفکیک مناطق به شما معرفی کنیم. درجه سختی بازی مورد نظر 85 درصد است و یکی از بازی های دشوار این مجموعه محسوب می شود.

لیست کامل بهترین اتاق های فرار تهران

مجموعه دژاوو، دو اتاق فرار تحت عنوان‌های «طالع نحس» و «آخرین نفر» دارد که به ترتیب یکی در خیابان شریعتی و دیگری در صادقیه تهران واقع شده‌اند. اتاق فرارهای دژاوو به ترسناک بودن‌شان شهرت دارند و شما می‌توانید این موضوع را از نظراتی که شرکت‌کنندگان داده‌اند، متوجه شوید. دکور اتاق فرار طالع نحس، یکی از نکات مثبت آن به‌شمار می‌رود که با داستان بازی هم همخوانی دارد.

اتاق فرار احضار

ژانر این بازی ماجراجویی تاریخی است و نسبتاً هم سخت و دشوار است. داستان درباره دومین فرعون زمان مصر باستان است و شما به عنوان صدمین گروه، به هرم بزرگ جیزه قدم می گذارید. منتها باید یادتان باشد که هیچ کدام از ۹۹ گروه قبلی، از آن جا زنده بیرون نیامده اند.

  • درجه سختی این بازی بالا است و شما در ابتدا روی یک صندلی خواهید نشست؛ آن هم در حالی که پاها، دست‌ها، کمر، گردن و حتی چشم شما بسته خواهد شد.
  • دکور جذاب و فضاسازی عالی سبب می‌شود که ۷۵ دقیقه فوق‌العاده جذابی را برای خود رقم بزنید.
  • دارآباد نام محله‌ای خوش آب و هوا در منطقه یک شهرداری تهران محسوب می‌شه و جاذبه‌های مختلفی مثل دره و رودخانه و طبیعت ناب و حتی موزه رو داره.
  • بعد از مدتی، جنازه پدر رعنا کنار رودخانه پیدا شد و همه تصور می کردند با کشته شدن پدر رعنا، کینه جن هم باطل شده اما اینگونه نبود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار